Bestyrelsen

Bestyrelsen for Historisk Sogneforening for Bovrup og Varnæs

Formand, Jes Ove Petersen, Ravnhøjvej 4, Bovrup,

Telefon: 7468 0506 / 2042 1965, mail: ravnhoej4@gmail.com

Næstformand, Svend Petersen, Varnæs Lærkevej 10, Varnæs,

Telefon: 7468 0570 / 4049 4061, mail: kpepost52@gmail.com

Kasserer, Gurli Olsen, Bovrup Kirkevej 59,

Telefon: 7468 0705 / 6172 0785, mail: Gurli@bbsyd.dk

Sekretær, Gudrun Petersen, Bovrup Kirkevej 47,

Telefon: 7468 0083,  mail: viggo@it.dk

Arkivleder, Viggo Petersen, Bovrup Kirkevej 47,

Telefon: 7468 0083 / 2427 3683, mail: viggo@it.dk

Medlem, Marius Frellesen, Bovrup Kirkevej 35,

Telefon: 2960 3211, mail: frellesen@mail.dk

Medlem, Bjarne Heikendorf, Bovrup Kirkevej 20,

Telefon: 2323 2264, mail: b.heikendorf@mail.dk

Suppleant, og Revisor, Finn Christiansen, Bovrup Storegade 20c

Telefon: 7468 0443, mail: Bovrup@spar.dk

Suppleant, Erling Jørgensen, Stenagervej 1a, Bovrup,

Telefon 4068 0826, mail: erling.stenagervej@gmail.com

Revisor, Holger Warncke, Bovrup

Revisor suppleant, Ole Larsen, Bovrup

Klik her for seneste nye vedtægter